Sposób składania zamówień

Licencje edukacyjne
W przypadku zamówień kierowanych z instytucji edukacyjnych prosimy o przesłanie formalnego zamówienia (płatność przelewem w terminie 14 dni) zawierającego specyfikacje zamawianych produktów oraz dane imienne wraz z adresem e-mail użytkowników. Oprogramowanie zostanie przesłane do Państwa drogą elektroniczną.

Licencje komercyjne:
W przypadku zamówień kierowanych z instytucji komercyjnych prosimy o przesłanie zamówienia (płatność - przedpłata na podstawie faktury proforma) zawierającego specyfikacje zamawianych produktów oraz dane imienne wraz z adresem e-mail użytkowników. Oprogramowanie zostanie przesłane do Państwa drogą elektroniczną po wpływie należności do firmy, natomiast faktura VAT pocztą tradycyjną.

Licencje studenckie:
Zakup licencji studenckiej wymaga dostarczenia skanu ważnej legitymacji studenckiej. Zamówienie powinno zawierać dane imienne użytkownika wraz z adresem e-mail, na który zostanie wysłany link do pobrania programu NVivo. Podobnie jak w przypadku licencji komercyjnych, zamówienie jest realizowane po zaksięgowaniu przedpłaty za wystawioną wcześniej fakturę proformę.