Maksymalnie ułatwiona współpraca

NVivo Collaboration Cloud umożliwia członkom zespołu dzielenie się projektami, bez względu na to, z którego miejsca na świecie pracują:

  • Proste zarządzanie użytkownikami - Łatwe zarządzanie uprawnieniami użytkowników w oparciu o role każdego członka zespołu.

  • Współpraca między użytkownikami za pomocą znajomego procesu pobierania/wysyłania. Jeden z użytkowników grupy współpracującej pobiera projekt, aby rozpocząć pracę i wprowadzić w nim zmiany. Po zapisaniu tych zmian projekt przesyła do obszaru roboczego współpracy, gdzie Menedżer projektu scala te zmiany z projektem głównym.

  • Możliwość pracy w trybie offline - Użytkownik, po pobraniu projektu na swój komputer lub laptop, może nad nim pracować w trybie offline oraz tworzyć kopie zapasowych danych. Główny projekt jest zapisywany w chmurze, dzięki czemu można uzyskać do niego dostęp z dowolnego miejsca.Kodowanie szybsze niż kiedykolwiek

Funkcję kodowania uznaje się za jedną z najpotężniejszych funkcji NVivo, a teraz uczyniono je jeszcze bardziej skutecznym i wydajnym:

  • Najbardziej wydajne kodowanie - Podczas pracy z dokumentami tekstowymi użytkownik może łatwo zobaczyć wszystkie swoje zakodowane treści oraz wygodnie przeciągać i upuszczać do nich tekst w jednym widoku.

  • Doskonała czytelność dzięki elastycznym paskom kodowania - Wyświetlane poziomo są łatwiejsze do odczytania.

  • Łatwe śledzenie kodowania - Wystarczy kliknięcie na pasku kodowania, aby zobaczyć rezultaty kodowania. Kolor podświetlonego tekstu odpowiada kolorowi paska kodującego, co ułatwia odczytywanie podczas przeglądania pasków kodowania.