NVivo Collaboration - globalna współpraca


NVivo Collaboration umożliwia współpracę wielu ludzi w jednym miejscu - jednym centralnym pliku projektu. Zespoły badawcze na całym świecie mogą ze sobą współpracować, co zapewnia najlepsze wyniki badań.
NVivo Collaboration

NVivo Collaboration umożliwia małym zespołom badawczym współprace w jednym projekcie, niezależnie od tego gdzie się znajdują jego członkowie. Wszystkie dane projektu przechowywane są w chmurze i każdy użytkownik (członek zespołu) ma możliwość pobierania ich na swój komputer i wprowadzanie swoich poprawek. Wszystkie projekty są scalane w jeden projekt główny. Usługa ta zapewnia łatwiejszą i dużo bardziej efektywną współpracę. Chmura współpracy przeznaczona jest głównie dla małych zespołów. Wszyscy członkowie zespołu muszą korzystać z najnowszej wersji NVivo na tym samym systemie operacyjnym. Nie wszyscy muszą wykupywać Collaboration Cloud.

Collaboration Server

W przypadku dużych zespołów pracujących w centralnej lokalizacji, takich jak laboratorium lub centrum badawcze, niezbędny jest szybki i bezpieczny dostęp do dużych ilości danych. Praca na jednym serwerze zapewnia dodatkowe warstwy bezpieczeństwa i wydajności. NVivo Collaboration Server pomaga z łatwością współpracować z zespołem u klienta, zapewniając lepszy wgląd. Lokalna instalacja w środowisku IT zapewnia bezpieczne, scentralizowane przechowywanie danych i tworzenie kopii zapasowych, podczas gdy członkowie zespołu mogą jednocześnie pracować nad projektami w czasie rzeczywistym.